Sveiki, užsukę į mano asmeninį puslapį. Tai - mano internetinė vizitinė kortelė, todėl čia Jūs rasite viską kas susiję su manimi ir mano darbais. Mano vardas Viktoras. Kaip asmenybė egzistuoju jau 28 metus. Darbo sferoje šiek tiek trumpiau, kaip tinklalapių kūrėjas - 10, o kaip web dizaineris 7 metus.

Mane norintiems sutikti gyvai, galiu pasufleruoti, kad blaškausi tarp gimtųjų Šiaulių ir Londono. Teko trinti ir universiteto suolus. Trynimo rezultatas - informatikos magistro laipsnis. Tačiau tuo neapsiriboju ir šiuo metu mokausi gyvenimo universitetuose. Gyvenimas suformavo griežtą, bet teisingą charakterį. Be kompiuterio mano gyvenimas dar susideda iš klubų, linksmybių ir geros muzikos. Taip pat ilgų miego seansų. Manęs nemėgstantiems, galiu išduoti paslaptį - esu labai alergiškas katinams...

Web dizaineris Freelanceris (Web Design Freelancer)
Laisvai samdomas web dizaineris. WEB dizainerio paslaugos visiems pageidaujantiems :)

Reikalingas Web dizaineris (Web Designer)?
Turiu gan didelę patirtį kuriant interneto svetaines. Kaip tinklapių kūrėjas dirbu jau 10 metų, kaip dizaineris – 7 metai. Savo web dizaino darbų kartotekoje jau turiu nemažą skaičių įvairaus sudėtingumo projektų. Nėra kliento minčių, kurių negalėčiau įgyvendinti dizaino dėka. Kiekvienas tinklalapis – kaip meno kūrinys, kruopščiai ir iki galo užbaigtas, panaudojant naujausias technologijas bei atsižvelgiant į esamos rinkos padėtį.

HTML karpytojas/koder’is
Galiu pasiūlyti kokybiškas xHTML karpymo paslaugas.
Bet kurį dizainą galiu greitai ir kokybiškai paversti lengvai suprantamu ir efektyviu HTML/CSS kodu.

Sukarpyti dizainai identiškai atrodo visose naršyklės (Internet Explorer, FireFox, Opera, Safari, Chrome), atitinka visus pasaulinius (W3C) standartus.

HTML kodas gali būti dokumentuotas ar patogiai išskaidytas integracijai į reikalingas sistemas. HTML/CSS kode naudojami raktažodžiai parenkami intuityviai pagal elemento vietą ir reikšmę, visur naudojama HTML semantika.
1 2 3